ארוחות ערב בריאות ומשפחתיות, איך לעשות את זה?

ארוחת ערב יכולה להיות זמן משפחתי ואוכל בריא. איך עושים את זה מוזמנים לקרוא את המאמר ולצפות בוובינר עם שירלי יוסף – שיר לטבע – בריאות לפי הרמב"ם.

קרא עוד

להעצים, לעודד ולחזק

כולנו רוצים ילדים חזקים, בטוחים בעצמם ומסוגלים להגשים את חלומותיהם. במאמר זה תבסרטון חדש בשיתוף פעולה עם חוי מ"חויה עם כלבים", אנו חושפות טיפים פשוטים להעצמת ילדים וחיזוק תחושת המסוגלות שלהם. מוזמנים לקרוא ולצפות.

קרא עוד

להתמודד עם הפחד

איך להתמודד עם פחדים בצורה הנכונה כדי לחזק את הילד ולהימנע מחרה? מוזמנים לקרוא ולצפות בוובינר עם חוי צבוטרו, חוי חויה עם כלבים

קרא עוד

מריבות בין אחים, מה עושים איתן?

שבת בבוקר יום יפה? בבתים רבים זה זמן סוער. כן, גם אם השמש זורחת או שיש סערה בחוץ. בבית מהומה. מה עושים? איך מגיבים נכון ומחזירים את השלווה לבית? מוזמנים לקרוא

קרא עוד

שיעורים או יחסים?

"השיעורים גומרים אותנו! מגיעים הביתה והסיוט היומי מתחיל! אני לא יכולה עם העצבים האלו.." שיעורי הבית ימשיכו להגיע והם ימשיכו להעמיד את היחסים שלנו עם הילדים במבחן. איך מתנהלים טוב יותר? מוזמנים לקרוא.

קרא עוד

גבולות והתמדה, בשביל מה?

קביעת גבולות והתמדה, למה זה חשוב? גבולות מעניקים לילדים את הידיעה שיש מבוגר אחראי שרואה אותי, במידה ואני עושה משהו מסוכן/לא ראוי הוא יעצור אותי. לכן גבולות מעניקים תחושה של ביטחון ויציבות. הם גם מסייעים בפיתוח כישורי חיים חיוניים כמו סבלנות, אחריות וכבוד לאחרים. אז איך מציבים גבולות ושומרים עליהם? מוזמנים לקרוא.

קרא עוד

שקרים קטנים צרות גדולות

יש ילדים ישרים כמו פלס, תמיד יתוודו ויאמרו את האמת, לא משנה מהי. אם היא לטובתם וגם אם לא. יש ילדים שאנחנו מוצאים את עצמנו כל פעם מחדש בהתלבטות גדולה האם להאמין להם או לא. אז למה ילדים משקרים? איך מתמודדים עם השקרים? התשובות במאמר ובסרטון מוזמנים לקרוא ולצפות.

קרא עוד

6 טיפים שיגרמו לילדים לשתף איתנו פעולה

כולנו חווים את ההתבצרות של הילדים ברצונות שלהם ובחוסר שיתוף פעולה מצידם. אז איך נניע את הילדים לשתף איתנו פעולה בלי שנכעס ונצעק? כתבתי מאמר, צירפתי סרטונים לטובת השינוי. מוזמנים לקרוא ולצפות.

קרא עוד

עבור אמהות לביאות בימי המלחמה

איפה אבא? במילואים אז מי בבית? אמא יום אחרי יום, שבהם כל כך הרבה נשים, אמהות (ולפעמים להיפך, גברים, אבות, אבל הפעם נתמקד באמהות) נושאות על כתפיהן את הילדים, את הבית את הבדידות. מזמינה אותך להמשיך לקרוא את המאמר שכתבתי – 3 טיפים לאמהות לביאות בימי מלחמה

קרא עוד

איך נעזור לילדים להתמודד עם המצב?

איך נעזור לילדים להתמודד עם המצב? למה הם מקשים עלינו דווקא בימים כל כך מורכבים? ואיך נחזיר את הרוגע ואת תחושת הביטחון? אלו שאלות ששואלים אותי הורים בהרצאות שאני מעבירה בתקופה האחרונה. במאמר הזה אנסה לעזור קצת לכם ההורים, מוזמנים לקרוא.

קרא עוד

קצת שחררנו את החבל

בימים אלו, בגלל המצב אנחנו מאפשרים לילדים יותר. יותר זמן מסך, יותר ממתקים, זמן שינה הפך להמלצה. האם זה בסדר לשחרר? מזמינה אותך לקרוא את המאמר שכתבתי בהמשך לשיחה עם הורים עייפים שכמעט "נוצחו" במלחמת הזמן מסך עם בנם בן ה-6.

קרא עוד

הרגלים זה לא משחק ילדים

אנחנו רוצים להקנות לילדים שלנו הרגלים מנצחים. האם זה קל? לא תמיד. אז איך נצליח במשימה? מוזמנים לקרוא.

קרא עוד